NOVINářSTVí
Jak funguje automatický potenciometrický titrátor
Princip potenciometrické metody je: zvolte vhodnou indikátorovou elektródu a referenční elektródu a naměřené roztok, aby se vytvořila pracovní baterie.
Analyzátor kvality vody by měl věnovat pozornost následujícím problémům při používání
Připojení kapalného okruhu karl fischer činidla musí být upevněno, z lahve činidla do měřicího čerpadla do reakční nádrže, jinak únik činidla přímo ovlivní výsledky zkoušky.
Jaké jsou funkční vlastnosti ph/ionometru
Vysoce přesné laboratoře ph/ion meter, pět metod iontů je volitelné a menu nastavení obsahuje 20 volitelných parametrů. Měřič je vhodný pro měření ph, redoxního potenciálu, koncentrace iontů a tvrdost vody vzorků.
Pracovní princip a vlastnosti automatického potenciometrického titrátoru
Pracovní princip automatického potenciometrického titrátoru spočívá v měření koncentrace iontů změnou potenciálu elektródy.
Výrobce automatického potenciálního titrátoru vás zavede k pochopení principu potenciální metody
Automatický potenciální titrátor je společný analytický nástroj určený pro analýzu kapacity na základě principu potenciometrické metody.
Operační kroky ph/ionometru
Po stisknutí měřicího klíče přístroje vyčistěte elektródu deionizovanou vodou a počkejte, až se hodnota potenciálu přístroje zobrazí nad 340mv, pak začněte měřit tekutinu vzorku.
Jak používat potenciometrický titrátor pro titrační analýzu
Nainstalujte titrační zařízení, vložte silikonové trubky na obou koncích solenoidového ventilu do kloubů buretty a kapací trubice.
Použití automatických potenciometrických titrátorů
Automatický potenciometrický titrátor se dělí na dvě části: elektrický měřič a titrační systém. Elektrický měřič přijímá elektronický ovládací obvod na posílení, aby porovnal potenciál mezi indikátorovou elektródou a referenční elektródou s předem nastaveným potenciálem terminálu,