O NáS

Rex byl založen v roce 1940, rex jako rodiště čínské analytické na přístroji, navrhl první čínské ph-metr a skleněnou ph-elektródu. V nedávných 80 letech jsme usilovali o "zlepšení kvality života lidí, poskytování špičkových technologií analytických nástrojů a vysoce kvalitních služeb", se zaměřením na tvrdou práci, dědictví, a inovace. Jako vedoucí značka v oblasti vědeckých nástrojů, rex nejenže zabírá největší podíl na trhu v číně, ale také rozšiřuje své podnikání na světovém trhu. Jako jedna z největších skupin vědeckých nástrojů v číně, shanghai inesa scientific instrument co, ltd. má známou značku rex s historií více než 80 let v oblasti analytických nástrojů. Rex je high-techenterprise integrující r & d výroby, prodeje, aplikace a služby. Největší domácí elektrochemický nástroj pro analýzu kvality vody a vývojová a výrobní základna elektrochemických senzorů. Host a účastnit se formulace hlavních vnitrostátních a průmyslových norem souvisejících s elektrochemickými alanalytickými nástroji a senzory v číně. Kategorie: ph/ise/ec/do metry, titrátory, karl fischer titrátory, analyzátory kvality vody, online monitorovací systémy, elektrochemické senzory a související činidla. Na místním trhu dominují špičkové elektrochemické analytické nástroje a titrátorové výrobky na světě. První šarže špičkových podniků v šanghaji. Na národní úrovni malý obří podnik, specializovaný, rafinovaný, oblíbený a nový. Nejvlivnější domácí výrobce v průmyslu vědeckých nástrojů. Top 10 výrobců poprodejních služeb v průmyslu vědeckých nástrojů v číně.

zobrazit více

NOVINářSTVí

Měření vodivosti: klíčový nástroj pro chemickou analýzu

V oblasti chemické analýzy je průvodní měřič nezbytným nástrojem. Tento typ zařízení se používá především k měření vodivosti kapalných materiálů, aby bylo možné pochopit jejich iontové transportní vlastnosti. Inesa rex je společnost specializující se na výrobu různých vědeckých nástrojů a její vodivostní měření se těší vysoké pověsti v průmyslu.

2023-08-29 zobrazit více

Měření vodivosti: průvodce pro inesa rex

Průvodový měřič je přístroj používaný k měření schopnosti kapalného materiálu vést elektřinu a je klíčovým nástrojem v mnoha oblastech chemie a průmyslu. Na webových stránkách inesa rex nabízíme řadu měříčků vodivosti, které vyhovují potřebám různých aplikací. význam měřítek vodivosti hlavní úlohou měříče vodivosti je posouzení elektrické vodivosti li.

2023-08-28 zobrazit více

Kyselost mletých obilovin

Automatický potenciální titrátor rex Ti-50 umožňuje rychlé a jednoduché stanovení kyselosti mletých obilovin.

2023-08-20 zobrazit více

Automatický potenciální titrátor poskytuje spolehlivé a výkonné řešení pro správu dat

V oblasti chemické analýzy se objevila průlomová inovace zavedením automatického potenciálního titrátoru. Tento špičkový nástroj využívá pokročilé technologie k zjednodušení a automatizaci titračního procesu, což přináší bezprecedentní přesnost a účinnost laboratorních postupů.

2023-07-26 zobrazit více

Posouzení čistoty povrchu měření rozpustných solí

Průvodní měřič ec500t a ec510t by mohl zkoušet elektrickou vodivost extrakce pro přístup k různým vodorozpustným solím na ocelových plochách.

2023-07-14 zobrazit více

Automatický potenciální titrátor nám může pomoci zlepšit přesnost a účinnost

Ve světě vědeckého výzkumu a průmyslových laboratoří je pro dosažení spolehlivých výsledků nezbytná přesná a přesná titrace. Zavedení automatického potenciálního titrátoru přineslo revoluci v procesu titrace a nabízelo zvýšenou přesnost, snadné použití a úspory času. This c utting-edge the instrument is becoming increasingly popular in various fields, from pharmaceuticals to environmental analysis.

2023-07-13 zobrazit více

Design karl fischer coulometer obsahuje funkce, které jsou užitečné pro uživatele

Kritickým nástrojem v mnoha vědeckých a průmyslových podmínkách je karl fischer coulometer, zařízení určené k měření stopových množství vlhkosti ve vzorku s neuvěřitelnou přesností. Toto zařízení zformovalo způsob, jakým analytici přicházejí k analýze vlhkosti, což přináší určitý stupeň přesnosti, který byl dříve nedostupný.

2023-06-19 zobrazit více

Elektrická vodivost vodných pryskyřičných extraktů

Metr vodivosti ec500t a ec510t by mohl zkoušet elektrickou vodivost extraktu pryskyřice získaného extrakcí pryskyřice vodou při zvýšené teplotě.

2023-06-12 zobrazit více

zobrazit více