MEIST

REX asutati 1940. aastal. kavandas Hiina esimese pH-meetri ja klaasi pH-elektroodi. Viimase 80 aasta jooksul oleme püüdlenud, et parandada inimeste elukvaliteeti, kõrgtehnoloogiliste analüütiliste vahendite ja kvaliteetsete teenuste pakkumine, keskendudes rasketele tööle, pärandile ja innovatsioonile. Teaduslike vahendite valdkonna juhtiva kaubamärkina ei hõlma REX ainult Hiina suurimat turuosa, kuid laiendab ka oma äri maailmaturule. Üks Hiina suurimatest teaduslikest instrumentirühmadest, Shanghai INESA Scientific Instrument Co, Ltd. on tuntud kaubamärgi REX, mille analüütilise instrumenti valdkonnas on olnud rohkem kui 80 aastat. REX on kõrgtehnoloogiline ettevõte, mis integreerib teadus- ja arendustegevuse tootmist, müüki, rakendusi ja teenuseid. Suurim kodu elektrokeemilise vee kvaliteedi analüüs instrument ja elektrokeemilise anduri arendamine ja tootmisbaas. Võõrustada ja osaleda põhiliste riiklike ja tööstuse standardite koostamises seoses elektrokeemiliste alanalüüsi instrumentide ja sensorite Hiinas. Kategooriad: pH/ISE/EC/DO meetrid Online seiresüsteemid, elektrokeemilised andurid ja nendega seotud reaktiivid. Kohalikul turul domineerivad maailma tippelektrokeemilise analüüsi vahendid ja titratooted. Esimene partii kõrgtehnoloogiliste ettevõtete Shanghais. Riiklik tase väike hiiglaslik ettevõte, spetsialiseerunud, rafineeritud, featured ja uud. Kõige mõjukam kodumaiste tootjate teadusliku instrumendi tööstuse. Top 10 müügi järel teenuse tootjad teadusliku instrumentitööstuse Hiinas.

vaata rohkem

UUDISED

Juhtimismeeter: Keemilise analüüsi põhivahendis

Keemilise selgituse valdkonnas on juhtimismõõt hädavajalik vahend. Seda tüüpi seadmeid kasutatakse peamiselt vedelate materjalide juhtivuse mõõtmiseks, et mõista nende iooni transpordi omadusi. INESA REX on erinevate teaduslike vahendite tootmisele spetsialiseerunud ettevõte, ja selle juhtivuse arvestid nautida kõrget mainet tööstuses.

2023-08-29 vaata rohkem

Juhtimismeetrid: A Guide to INESA REXi

Juhtivuse mõõtmine on vahend, mida kasutatakse mõõtmiseks võime vedela materjali teostada elektrit ja on võtmevahend paljud keemia ja tööstuse valdkonnad. INESA REXi veebilehel pakume erinevate rakenduste vajadustele vastavaid juhtimismeetreid. Juhtimismeetrite olulisusSee peamine ülesanne on hinnata elektrijuhtivust lii

2023-08-28 vaata rohkem

Teraviljatoodete rasvhappes

REX Ti-50 Automaatne potentsiaalne titrator võimaldab kiiresti ja lihtsalt määrata kroovitud teraviljatoodete rasva happesuse.

2023-08-20 vaata rohkem

Automaatne potentsiaalne Titrator pakub usaldusväärse ja võimsa lahenduse andmete haldamiseks

Keemilise analüüsi valdkonnas on tekkinud automaatse potentsiaalse titsentraatori kasutuselevõtmisega uuenduslik uuendus. See tipptasemel vahend kasutab täiustatud tehnoloogiat tiitrimisprotsessi ühtlustamiseks ja automatiseerimiseks, viia enneolematu täpsuse ja tõhususe laboratoorsetes protseduuridesse.

2023-07-26 vaata rohkem

Pinna puhtuse hindamine lahustuvate soolade mõõtmisega

EC500T ja EC510T juhtivuse mõõtmine võiks katsetada elektrijuhtivust ekstraheerimise erinevate vees lahustuvate soola terasest pindadel .

2023-07-14 vaata rohkem

Automaatne potentsiaalne Titrator aitab meil parandada täpsust ja tõhusust.

Teadusuuringute ja tööstuslaborite maailmas on usaldusväärsete tulemuste saavutamiseks oluline täpne ja täpne tiitrimine. Automaatse potentsiaalse titratsiooni kasutuselevõtt on pöördunud tiitrimisprotsessi, pakkudes suuremat täpsust, lihtsat kasutust, ja ajasäästud. See c utting-edge Vahend muutub üha populaarsemaks erinevates valdkondades, alates ravimitest kuni keskkonnaanalüüsi.

2023-07-13 vaata rohkem

Karl Fischer Coulomeetri kujundus sisaldab omadusi, mis on kasulikud kasutajale

Kriitiline vahend paljudes teadus- ja tööstusruumides on Karl Fischer Coulomeeter, seade, mis on ette nähtud niiskusesisalduse mõõtmiseks proovis uskumatult täpselt. See seade on kujundanud, kuidas analüütikud lähenevad niiskuse analüüsile. toonud täpsust, mis oli varem saavutamatu.

2023-06-19 vaata rohkem

Vee-vaiguekstraktide elektrijuhtivus

EC500T ja EC510T juhtivuse mõõtmine võiks katsetada vaiguekstrakti elektrijuhtivust, mis saadakse ekstraheerimisel vaik koos veega kõrgemal temperatuuril.

2023-06-12 vaata rohkem

vaata rohkem