אודות

רקס נוסדה בשנת 1940, רקס כמו את מקום הולדתו של 'סין s אנליטית באופן מכשיר, עוצב את סין של ראשון pH מטר וזכוכית pH אלקטרודה. ב לאחרונה 80 שנים, אנחנו כבר רודפים "כדי לשפר את איכות חיים של אנשים, מתן ההייטק כלים אנליטיים גבוהה-איכות שירותי", התמקדות על עבודה קשה, ירושה, וחדשנות. כמותג מוביל בתחום של מכשירים מדעיים, רקס לא רק תופס את נתח שוק הגדול ביותר בסין, אבל גם מרחיב את עסקיה לשוק העולמי. כאחד הגדול מדעי מכשיר קבוצות בסין, שנחאי INESA מדעי מכשיר שיתוף, בע"מ יש ידוע מותג רקס עם היסטוריה של יותר מ 80 שנים אנליטית מכשיר שדה. רקס הוא גבוהה-techenterprise שילוב R & D ייצור, מכירות, יישום, ושירות. המקומי הגדול אלקטרוכימי מים באיכות ניתוח מכשיר אלקטרוכימיים חיישן פיתוח וייצור בסיס. מארח ולהשתתף בניסוח הלאומיים גדולה וסטנדרטים בתעשייה הקשורים חיישן alanalysis מכשירים וחיישנים ב סין. קטגוריות: pH/ISE/EC/לעשות מטרים, Titrators, קרל פישר titrators, מים מנתחי, באינטרנט ניטור מערכות, בחיישנים אלקטרוכימיים הקשורים ריאגנטים. העולם של למעלה ניתוח אלקטרוכימי מכשירים titrator מוצרים לשלוט את שוק מקומי. את המנה הראשונה של חברות היי טק בשנחאי. לאומי רמת קטן ענקית ארגונית, מתמחה, מעודן, בהשתתפות ורומן. המשפיע ביותר יצרן מקומי ב את תעשיית מכשיר מדעי. למעלה 10 לאחר-שירות ומכירות יצרנים מכשיר מדעי תעשייה בסין.

ראה עוד

מרכז ידיעות

איך אוטומטי פוטנציומטרית titrator עובד

העיקרון של פוטנציומטרית שיטת הוא: בחר את המתאים מחוון האלקטרודה התייחסות האלקטרודה נמדד פתרון כדי ליצור עבודה סוללה.

2022-10-31 ראה עוד

מים באיכות analyzer צריך לשים לב לבעיות הבאות בתהליך של שימוש

את חיבור של קרל פישר מגיב נוזל מעגל חייב להיות מהודק, מפני את מגיב בקבוק כדי משאבת המדידה כדי התגובה טנק, אחרת מגיב דליפה יהיה משפיע ישירות על תוצאות בדיקה.

2022-10-21 ראה עוד

מה הם המאפיינים הפונקציונליים של pH/יון מטר

דיוק גבוה מעבדה pH/יון מטר, חמש יון שיטות אופציונלי, ואת הגדרת תפריט מכיל 20 אופציונלי פרמטרים. המטר הוא מתאים למדידת pH, חיזור, יון ריכוז מים קשיות של דגימות.

2023-02-16 ראה עוד

העבודה עיקרון ומאפיינים של אוטומטי פוטנציומטרית titrator

עיקרון העבודה של אוטומטי פוטנציומטרית titrator הוא כדי למדוד את יון ריכוז על ידי מדידת השינוי של פוטנציאל האלקטרודה.

2022-10-13 ראה עוד

היצרן של Titrator פוטנציאל האוטומטי לוקח לך להבין את עיקרון של פוטנציאל שיטת

Titrator פוטנציאל האוטומטי הוא נפוץ אנליטית מכשיר מיועד קיבולת ניתוח המבוסס על העיקרון של פוטנציומטרית שיטת.

2023-02-09 ראה עוד

PH/יון מד צעדי פעולה

לאחר לחיצה על מדידה מפתח של המכשיר, לנקות את האלקטרודה עם deionized מים, ולחכות את מכשיר פוטנציאל ערך כדי תצוגת מעל 340mv, ולהתחיל למדוד את מדגם נוזל.

2022-11-21 ראה עוד

כיצד להשתמש פוטנציומטרית titrator עבור ניתוח טיטרציה

להתקין את טיטרציה מכשיר, הכנס את סיליקון צינורות בשני הקצוות של את סולנואיד שסתום לתוך המפרקים של ביורטה ולטפטף צינור.

2022-12-26 ראה עוד

שימוש אוטומטי פוטנציומטרית titrators

האוטומטי פוטנציומטרית titrator מחולק לשני חלקים: את חשמל ומד את טיטרציה מערכת. את מונה חשמל מאמץ הגברה אלקטרוני שליטה במעגל כדי להשוות את פוטנציאל בין מחוון האלקטרודה התייחסות אלקטרודה עם מראש מסוף פוטנציאל,

2022-11-14 ראה עוד

ראה עוד