אודות

רקס נוסדה בשנת 1940, רקס כמו את מקום הולדתו של 'סין s אנליטית באופן מכשיר, עוצב את סין של ראשון pH מטר וזכוכית pH אלקטרודה. ב לאחרונה 80 שנים, אנחנו כבר רודפים "כדי לשפר את איכות חיים של אנשים, מתן ההייטק כלים אנליטיים גבוהה-איכות שירותי", התמקדות על עבודה קשה, ירושה, וחדשנות. כמותג מוביל בתחום של מכשירים מדעיים, רקס לא רק תופס את נתח שוק הגדול ביותר בסין, אבל גם מרחיב את עסקיה לשוק העולמי. כאחד הגדול מדעי מכשיר קבוצות בסין, שנחאי INESA מדעי מכשיר שיתוף, בע"מ יש ידוע מותג רקס עם היסטוריה של יותר מ 80 שנים אנליטית מכשיר שדה. רקס הוא גבוהה-techenterprise שילוב R & D ייצור, מכירות, יישום, ושירות. המקומי הגדול אלקטרוכימי מים באיכות ניתוח מכשיר אלקטרוכימיים חיישן פיתוח וייצור בסיס. מארח ולהשתתף בניסוח הלאומיים גדולה וסטנדרטים בתעשייה הקשורים חיישן alanalysis מכשירים וחיישנים ב סין. קטגוריות: pH/ISE/EC/לעשות מטרים, Titrators, קרל פישר titrators, מים מנתחי, באינטרנט ניטור מערכות, בחיישנים אלקטרוכימיים הקשורים ריאגנטים. העולם של למעלה ניתוח אלקטרוכימי מכשירים titrator מוצרים לשלוט את שוק מקומי. את המנה הראשונה של חברות היי טק בשנחאי. לאומי רמת קטן ענקית ארגונית, מתמחה, מעודן, בהשתתפות ורומן. המשפיע ביותר יצרן מקומי ב את תעשיית מכשיר מדעי. למעלה 10 לאחר-שירות ומכירות יצרנים מכשיר מדעי תעשייה בסין.

ראה עוד

מרכז ידיעות

מד מוליכות: כלי מפתח לניתוח כימי

בתחום הכימיקלים, מד המוליכות הוא כלי הכרחי. ציוד זה משמש בעיקר למדידת המוליכות של חומרים נוזליים כדי להבין את תכונות התחבורה היונים שלהם. Inesa rex היא חברה המתמחה בייצור של מכשירים מדעיים שונים, ומטרים מוליכות שלה נהנים ממוניטין גבוה בתעשייה.

2023-08-29 ראה עוד

מטרים מוליכות: מדריך inesa rex

מד מוליכות הוא מכשיר המשמש למדידת היכולת של חומר נוזלי לניהול חשמל והוא כלי מפתח בתחומים רבים של כימיה ותעשייה. באתר inesa rex אנו מציעים מגוון של מטרים מוליכות כדי לענות על הצרכים של יישומים שונים. חשיבות המוליכות של מד מוליכות היא להעריך את מוליכות החשמלית של li

2023-08-28 ראה עוד

שומן חומציות של מוצרי דגנים מלאים

Ti-50 rex טיטרטור פוטנציאלי אוטומטי מאפשר דטרמיניזם מהיר ופשוט של חומציות שומן של מוצרי דגנים מלאים.

2023-08-20 ראה עוד

Titrator פוטנציאל האוטומטי מספק אמין וחזק פתרון לניהול נתונים

בתחום כימי ניתוח, פורץ חדשנות התפתחה עם כניסתה של titrator פוטנציאל האוטומטי. זה חדשני מכשיר מנצל טכנולוגיה מתקדמת כדי לייעל ולמכן את טיטרציה תהליך, הבאת חסר תקדים דיוק ויעילות iciency כדי נהלי המעבדה.

2023-07-26 ראה עוד

הערכה של משטח ניקיון על ידי מסיס מלחי מדידה

את EC500T ו EC510T מוליכות מטר יכול בדיקה מוליכות חשמלית של חילוץ כדי גישה שונים מסיס במים מלחי על פלדה משטחים.

2023-07-14 ראה עוד

טיטרטור פוטנציאלי אוטומטי יכול לעזור לנו לשפר את הדיוק ואת היעילות

בעולם המחקר המדעי ומעבדות תעשייתיות, טיטרציה מדויקת ומדויקת חיונית להשגת תוצאות מהימנות. כניסתה של טיטרטור הפוטנציאלי האוטומטי חולל מהפכה בתהליך טיטרציה, המציע דיוק משופר, קלות שימוש וחיסכון בזמן. ה-c הזה הוא הופך לפופולרי יותר ויותר בתחומים שונים, החל מתרופות ועד ניתוח סביבתי.

2023-07-13 ראה עוד

את עיצוב של קרל פישר Coulometer משלב תכונות כי הם מועיל למשתמש

קריטי כלי בהרבה מדעי ותעשייתי הגדרות הוא את קרל פישר Coulometer, מכשיר שנועד למדוד כמויות זעירות של לחות במדגם עם דיוק מדהים. זה מכשיר עיצב את דרך אנליסטים גישה לחות ניתוח, מביא תואר של דיוק בעבר בלתי ניתן להשגה.

2023-06-19 ראה עוד

מוליכות חשמלית של מימיים שרף תמציות

את EC500T ו EC510T מוליכות מטר יכול בדיקה מוליכות חשמלית של שרף תמצית מתקבל על ידי מיצוי של שרף עם מים בטמפרטורה גבוהה.

2023-06-12 ראה עוד

ראה עוד