SAJTóSZOBA
Hogyan működik egy automatikus potenciometrikus titrátor
Az elv a potenciometrikus módszer: válassza ki a megfelelő jelző elektróda és referencia elektróda és a mért oldatot, hogy egy működő akkumulátor.
A vízminőség-analizátor figyelnie kell a következő problémákra a használata során
A karl fischer reagens folyadék áramkörének bekapcsolását a reagens palackból a mérőszivattyúba kell rögzíteni a reakciótartályba, különben a reagens szivárgás közvetlenül befolyásolja a vizsgálati eredményeket.
Az automatikus potenciometrikus titrátor működési elve és jellemzői
Az automatikus potenciometrikus titrátor működési elve az ionkoncentráció mérése az elektróda potenciál változásának mérésével.
Hogyan működik a vízminőség-analizátor
A vízminőség-analizátor főleg az ion szelektív elektróda mérési módszert használja a pontos észlelés eléréséhez. Elektródák a műszeren: ph, fluor, nátrium, kálium, kalcium, magnézium és referenciaelektródák.
Az automatikus potenciális titrátor gyártója elvisz, hogy megértsük a potenciális módszer elvét
Automatic Potential Titrator is a common analytical instrument designed for capacity analysis based on the principle of potentiometric method.
Ph/ion mérő működési lépések
A műszer mérőkulcsának megnyomása után tisztítsa meg az elektródát deionizált vízzel, és várjon a műszer potenciálértékének a 340mv fölé való megjelenítéséig, majd elkezdi mérni a minta folyadékát.
Hogyan kell használni a potenciometrikus titrátor titrálási elemzéshez
Telepítse a titráló eszközt, helyezze be a szilikon csöveket mindkét végén a solenoid szelep az ízületek a bürette és a csepegtető cső.
Automatikus potenciometrikus titrátorok használata
Az automatikus potenciometrikus titrátor két részre oszlik: az elektromos mérőre és a titraciós rendszerre. Az elektromos mérő elektronikus erősítő vezérlő áramkört fogad el, hogy összehasonlítsa a potenciált a jelző elektróda és a referencia elektróda között egy előre beállított terminál potenciállal,