APIE MUS

„ Rex “buvo įkurta 1940 m., „ rex“, kaip kinijos analitinio instrumento gimtinė, suprojektavo pirmąjį kinijos ph matuoklį ir stiklo ph elektrodą. Neseniai 80 metų mes siekiame "pagerinti žmonių gyvenimo kokybę, teikti aukštųjų technologijų analitines priemones ir aukštos kokybės paslaugas", sutelkiant dėmesį į sunkų darbą, paveldėjimą, ir inovacijų. Kaip pirmaujanti prekės ženklas mokslo priemonių srityje, rex ne tik užima didžiausią kinijos rinkos dalį, bet ir plečia savo verslą į pasaulinę rinką. Kaip viena iš didžiausių mokslinių instrumentų grupių kinijoje, šanchajus inesa scientific instrument co, ltd turi gerai žinomą prekės ženklą rex, kurio istorija yra daugiau nei 80 metų analitinių instrumentų srityje. Rex yra aukštos technologijos įmonė, integruojanti r & d gamybą, pardavimus, taikymą ir paslaugas. Didžiausia buitinė elektrocheminė vandens kokybės analizės priemonė ir elektrocheminių jutiklių kūrimo ir gamybos bazė. Priimančioji ir dalyvauja formuojant pagrindinius nacionalinius ir pramonės standartus, susijusius su elektrocheminės analizės prietaisais ir jutikliais kinijoje. Kategorijos: ph/ise/ec/do matuokliai, titratoriai, karl fischer titratoriai, vandens kokybės analizatoriai, internetinės stebėjimo sistemos, elektrocheminiai jutikliai ir susiję reagentai. Vietinėje rinkoje dominuoja pasaulyje geriausi elektrocheminės analizės instrumentai ir titratoriaus produktai. Pirmoji aukštųjų technologijų įmonių partija šanchajuje. Nacionalinio lygio maža milžiniška įmonė, specializuota, rafinuota, rodoma ir nauja. Įtakingiausias vidaus gamintojas mokslo instrumentų pramonėje. Top 10 po pardavimo paslaugų gamintojai mokslo prietaisų pramonėje kinijoje.

Rodyti daugiau

žINIOS

Laidumo matuoklis: pagrindinis cheminės analizės įrankis

Cheminės analizės srityje laidumo matuoklis yra būtinas įrankis. Šio tipo įranga pirmiausia naudojama matuoti skystų medžiagų laidumą, kad būtų galima suprasti jų jonų pernešimo savybes. „ Inesa rex “yra įmonė, kuri specializuojasi įvairių mokslinių instrumentų gamyboje, o jos laidumo matuokliai turi aukštą reputaciją pramonėje.

2023-08-29 Rodyti daugiau

Laidumo matuokliai: inesa rex vadovas

Laidumo matuoklis yra instrumentas, naudojamas matuoti skystos medžiagos gebėjimą vykdyti elektrą ir yra pagrindinis įrankis daugelyje chemijos ir pramonės sričių. "Inesa rex" svetainėje siūlome įvairius laidumo matuoklius, kurie patenkina įvairių programų poreikius. laidumo matuoklių svarba pagrindinis laidumo matuoklio vaidmuo yra įvertinti li elektrinį laidumą

2023-08-28 Rodyti daugiau

Miltų grūdų produktų riebalų rūgštingumas

"Rex Ti-50" automatinis potencialo titratorius leidžia greitai ir paprastai nustatyti miltų grūdų produktų riebalų rūgštingumą.

2023-08-20 Rodyti daugiau

Automatinis potencialas titratorius suteikia patikimą ir galingą sprendimą duomenų valdymui

Cheminės analizės srityje atsirado novatoriška naujovė, įvedus automatinį potencialų titratorių. Šis pažangiausias instrumentas naudoja pažangias technologijas, kad supaprastintų ir automatizuotų titravimo procesą, todėl laboratorinėms procedūroms suteikia precedento neturintį tikslumą ir efektyvumą.

2023-07-26 Rodyti daugiau

Paviršiaus švarumo įvertinimas tirpių druskų matavimu

Ec500t ir ec510t laidumo matuoklis gali išbandyti elektrinį ištraukimo laidumą, kad būtų galima pasiekti įvairias vandenyje tirpias druskas ant plieno paviršių.

2023-07-14 Rodyti daugiau

Automatinis potencialas titratorius gali padėti mums pagerinti tikslumą ir efektyvumą

Mokslinių tyrimų ir pramoninių laboratorijų pasaulyje tikslus ir tikslus titravimas yra būtinas norint pasiekti patikimus rezultatus. Automatinio potencialo titratoriaus įvedimas sukėlė revoliuciją titravimo procese, siūlydamas didesnį tikslumą, patogumą naudoti ir sutaupyti laiko. Šis instrumentas vis labiau populiarėja įvairiose srityse-nuo farmacijos iki aplinkos analizės.

2023-07-13 Rodyti daugiau

Karl fischer coulometer dizainas apima savybes, kurios yra naudingos vartotojui

Kritinis įrankis daugelyje mokslinių ir pramoninių aplinkybių yra karlo fišerio kulometras, prietaisas, skirtas neįtikėtinu tikslumu išmatuoti pėdsakų drėgmės kiekį mėginyje. Šis prietaisas suformavo būdą, kaip analitikai priartėja prie drėgmės analizės, todėl tikslumo laipsnis, kuris anksčiau buvo nepasiekiamas.

2023-06-19 Rodyti daugiau

Vandens dervos ekstraktų elektrinis laidumas

Ec500t ir ec510t laidumo matuoklis gali išbandyti dervos ekstrakto elektrinį laidumą, gautą gavus dervą su vandeniu padidėjusia temperatūra.

2023-06-12 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau