PAR 

Rex tika dibināta 1940, rex kā dzimtene ķīnas "s analītisks instruments, izstrādāja ķīnas pirmo ph mērītāju un stikla ph elektrodu. Nesen 80 gados mēs esam turpinājuši "uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, nodrošinot augsto tehnoloģiju analītiskos instrumentus un augstas kvalitātes pakalpojumus", koncentrējoties uz smagu darbu, mantojumu, un inovācijas. Kā vadošais zīmols zinātnisko instrumentu jomā, rex ne tikai aizņem lielāko tirgus daļu ķīnā, bet arī paplašina savu biznesu pasaules tirgū. Kā viena no lielākajām zinātnisko instrumentu grupām ķīnā, shanghai inesa scientific instrument co, ltd ir labi zināms zīmols rex ar vēsturi vairāk nekā 80 gadiem analītisko instrumentu jomā. Rex ir augsta tehnikas uzņēmums, kas integrē r & d ražošanu, pārdošanu, pielietojumu un servisu. Lielākais iekšzemes elektroķīmiskais ūdens kvalitātes analīzes instruments un elektroķīmiskais sensoru attīstības un ražošanas bāze. Saimnieks un piedalās lielākajiem nacionālajiem un rūpniecības standartiem, kas saistīti ar elektroķīmisko alanalīzes instrumentiem un sensoriem ķīnā. Kategorijas: ph/ise/ec/do metri, titratori, karl fischer titratori, ūdens kvalitātes analizatori, tiešsaistes monitoringa sistēmas, elektroķīmiskie sensori un saistītie reaģenti. Vietējā tirgū dominē pasaules vadošie elektroķīmiskās analīzes instrumenti un titratora produkti. Pirmā partijas augsto tehnoloģiju uzņēmumiem šanhajā. Valsts līmeņa mazo milzu uzņēmumu, specializēta, rafinēts, featured un romāns. Ietekmīgākais iekšzemes ražotājs zinātnisko instrumentu rūpniecībā. Top 10 pēcpārdošanas pakalpojumu ražotāji zinātnisko instrumentu nozarē ķīnā.

skatīt vairāk

NEWS

Vadītspējas mērītājs: galvenais instruments ķīmiskajai analīzei

Ķīmiskās analīzes jomā vadītspējas mērītājs ir neaizstājams rīks. Šāda veida iekārtas galvenokārt tiek izmantotas šķidru materiālu vadītspējas mērīšanai, lai izprastu to jonu transporta īpašības. Inesa rex ir uzņēmums, kas specializējas dažādu zinātnisko instrumentu ražošanā, un tās vadītspējas mērītāji bauda augstu reputāciju nozarē.

2023-08-29 skatīt vairāk

Vadītspējas mērītāji: inesa rex ceļvedis

Vadītspējas mērītājs ir instruments, ko izmanto, lai mērītu šķidrā materiāla spēju vadīt elektrību un ir galvenais instruments daudzās ķīmijas un rūpniecības jomās. Inesa rex mājaslapā mēs piedāvājam virkni vadītspējas mērītāju, lai apmierinātu dažādu pielietojumu vajadzības. vadītspējas mērītāju nozīme vadītspējas mērītāja galvenā loma ir novērtēt li elektrisko vadītspēju

2023-08-28 skatīt vairāk

Tauku skābums miltu graudaugu produktiem

Rex Ti-50 automātiskais potenciālais titrators ļauj ātri un vienkārši noteikt maltas graudaugu produktu tauku skābumu.

2023-08-20 skatīt vairāk

Automātiskais potenciāla titrators nodrošina uzticamu un jaudīgu risinājumu datu pārvaldībai

Ķīmiskās analīzes sfērā ir parādījusies novatoriska inovācija, ieviešot automātisko potenciālo titratoru. Šis progresīvais instruments izmanto uzlabotas tehnoloģijas, lai racionalizētu un automatizētu titrēšanas procesu, nodrošinot nebijušu precizitāti un efektivitāti labumu laboratorijas procedūrām.

2023-07-26 skatīt vairāk

Virsmas tīrības novērtējums ar šķīstošo sāļu mērījumu

Ec500t un ec510t vadītspējas mērītājs varētu pārbaudīt ekstrakcijas elektrisko vadītspēju, lai piekļūtu dažādiem ūdenī šķīstošiem sāļiem uz tērauda virsmām.

2023-07-14 skatīt vairāk

Automātiskais potenciāls titrators var palīdzēt mums uzlabot precizitāti un efektivitāti

Zinātnisko pētījumu un rūpniecisko laboratoriju pasaulē precīza un precīza titrācija ir būtiska, lai sasniegtu uzticamus rezultātus. Automātiskā potenciālā titratora ieviešana ir revolucionējusi titrēšanas procesu, piedāvājot uzlabotu precizitāti, lietošanas vieglumu un laika ietaupījumus. Šī c utting-edge instruments kļūst arvien populārāka dažādās jomās, sākot no farmācijas līdz vides analīzei.

2023-07-13 skatīt vairāk

Karl fischer coulometer dizains ietver funkcijas, kas ir noderīgas lietotājam

Kritisks instruments daudzos zinātniskos un rūpnieciskos apstākļos ir karl fischer coulometer, ierīce, kas paredzēta, lai izmērītu pēdas mitruma daudzumu paraugā ar neticamu precizitāti. Šī ierīce ir veidojusi to, kā analītiķi tuvojas mitruma analīzi, nodrošinot precizitāti, kas iepriekš bija nesasniegts.

2023-06-19 skatīt vairāk

Ūdens sveķu ekstraktu elektriskā vadītspēja

Ec500t un ec510t vadītspējas mērītājs varētu pārbaudīt sveķu ekstrakta elektrisko vadītspēju, kas iegūts, ekstrahējot sveķi ar ūdeni paaugstinātā temperatūrā.

2023-06-12 skatīt vairāk

skatīt vairāk