O FIRMIE 

Firma REX została założona w 1940 roku, REX jako miejsce narodzin chińskiej analizy w instrumencie, zaprojektowała pierwszy w Chinach miernik pH i szklaną elektrodę pH. W ciągu ostatnich 80 lat dążymy do „ poprawy jakości życia ludzi, dostarczania zaawansowanych technologicznie instrumentów analitycznych i wysokiej jakości usług ”, koncentrując się na ciężkiej pracy, dziedziczeniu i innowacjach. Jako wiodąca marka w dziedzinie instrumentów naukowych, REX nie tylko zajmuje największy udział w rynku w Chinach, ale także rozszerza swoją działalność na rynek globalny. Jako jedna z największych grup instrumentów naukowych w Chinach, Shanghai INESA Scientific Instrument Co, Ltd. ma znaną markę REX z ponad 80-letnią historią w dziedzinie instrumentów analitycznych. REX to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo integrujące produkcję, sprzedaż, aplikacje i usługi w zakresie badań i rozwoju. Największy krajowy elektrochemiczny przyrząd do analizy jakości wody oraz rozwój i baza produkcyjna czujników elektrochemicznych. Prowadzić i uczestniczyć w formułowaniu głównych norm krajowych i branżowych związanych z przyrządami do analizy elektrochemicznej i czujnikami w Chinach. Kategorie: mierniki pH/ISE/EC/DO, miarecznice, titratory Karla Fischera, analizatory jakości wody, systemy monitorowania online, czujniki elektrochemiczne i powiązane odczynniki. Najlepsze na świecie instrumenty do analizy elektrochemicznej i produkty do titratora dominują na lokalnym rynku. Pierwsza partia przedsiębiorstw high-tech w Szanghaju. Małe gigantyczne przedsiębiorstwo na poziomie krajowym, wyspecjalizowane, wyrafinowane, wyróżnione i nowatorskie. Najbardziej wpływowy krajowy producent w branży instrumentów naukowych. 10 najlepszych producentów usług posprzedażnych w branży instrumentów naukowych w Chinach.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Jak działa automatyczny titrator potencjometryczny

Zasada metody potencjometrycznej to: Wybierz odpowiednią elektrodę wskaźnikową i elektrodę odniesienia oraz zmierzone rozwiązanie, aby utworzyć działający akumulator.

2022-10-31 Zobacz więcej

Analizator jakości wody powinien zwrócić uwagę na następujące problemy w procesie użytkowania

Połączenie obwodu cieczy odczynnika Karla Fischera musi być zamocowane, od butelki z odczynnikiem do pompy dozującej do zbiornika reakcyjnego, w przeciwnym razie wyciek odczynnika wpłynie bezpośrednio na wyniki testu.

2022-10-21 Zobacz więcej

Zasada działania i charakterystyka automatycznego titratora potencjometrycznego

Zasada działania automatycznego titratora potencjometrycznego polega na pomiarze stężenia jonów poprzez pomiar zmiany potencjału elektrody.

2022-10-13 Zobacz więcej

Jak działa analizator jakości wody

Analizator jakości wody wykorzystuje głównie metodę pomiaru elektrody jonowej selektywnej w celu uzyskania dokładnego wykrywania. Elektrody na instrumencie: pH, fluor, sód, potas, wapń, magnez i elektrody odniesienia.

2022-10-17 Zobacz więcej

Producent Automatic Potential Titrator pozwala zrozumieć zasadę potencjalnej metody

Automatyczny Titrator Potencjalny jest powszechnym instrumentem analitycznym przeznaczonym do analizy pojemności w oparciu o zasadę metody potencjometrycznej.

2023-02-09 Zobacz więcej

Etapy działania miernika pH/jonów

Po naciśnięciu klawisza pomiarowego przyrządu wyczyść elektrodę wodą dejonizowaną i poczekaj, aż wartość potencjału instrumentu wyświetli się powyżej 340mv, a następnie zacznij mierzyć próbkę cieczy.

2022-11-21 Zobacz więcej

Jak używać miareczkowania potencjometrycznego do analizy miareczkowania

Zainstaluj urządzenie do miareczkowania, włóż silikonowe rurki na obu końcach zaworu elektromagnetycznego do połączeń biurety i rurki kroplowej.

2022-12-26 Zobacz więcej

Korzystanie z automatycznych titratorów potencjometrycznych

Automatyczny titrator potencjometryczny jest podzielony na dwie części: licznik elektryczny i system miareczkowania. Miernik elektryczny przyjmuje elektroniczny obwód sterujący wzmocnieniem, aby porównać potencjał między elektrodą wskaźnikową a elektrodą odniesienia z ustawionym potencjałem końcowym,

2022-11-14 Zobacz więcej

Zobacz więcej